Higher ML-104D

Hliníkový kloubový žebřík 4x4 HIGHER Kloubové žebříky byly vždy populární mezi nadšenci, kutily a pokročilými uživateli. Není divu – mnoho funkcí skrytých v jednom žebříku...
4 955 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Krbylevně.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma94 % • 2 017 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma93 % • 1 092 recenzíDalší informace

Popis produktu

Hliníkový kloubový žebřík 4x4 HIGHER Kloubové žebříky byly vždy populární mezi nadšenci, kutily a pokročilými uživateli. Není divu – mnoho funkcí skrytých v jednom žebříku...

Parametry produktu

Výrobce
Pracovní výška
5.6 m
Materiál
hliníkové
Hmotnost
15.5 kg
Typ
žebříky

Parametry produktu

Výrobce
Pracovní výška
5.6 m
Materiál
hliníkové
Hmotnost
15.5 kg
Typ
žebříky

Popis produktu

Hliníkový kloubový žebřík 4x4 HIGHER

Kloubové žebříky byly vždy populární mezi nadšenci, kutily a pokročilými uživateli. Není divu – mnoho funkcí skrytých v jednom žebříku umožňuje jeho použití v mnoha montážních polohách. Díky jednomu žebříku máme mnoho funkcí, a co je nejdůležitější – žebřík je extrémně kompaktní a ve složeném stavu zabírá velmi málo místa.

Volně stojící žebřík s výškovým nastavením 

Jednou ze základních aplikací našeho žebříku – a pravděpodobně nejoblíbenější – je umístění do volně stojící polohy, často nazývané malířská pozice. Toto univerzální nastavení žebříku díky použití stabilizátorů v místě kontaktu žebříku se zemí nám poskytuje mnohem větší bezpečnost zvýšením stability žebříku. Široké stabilizátory (příčné nosníky) jsou navrženy tak, aby zvýšily bezpečnost a chránily před bočním převrácením při práci na žebříku. Stabilizátory nejsou jedinou výhodou – žebřík má možnost nastavit výšku vysunutím jedné části žebříku. Díky tomuto řešení můžete výšku žebříku nastavit nebo – postavit na schody!

Opěrný výsuvný žebřík 

Kloubový žebřík funguje také jako opěrný žebřík, který poskytuje největší pracovní dosah. Jistě, tato funkce je jednou ze základních a nejčastěji používaných. Náš žebřík má však jedno unikátní řešení – díky teleskopickému rozkládacímu systému můžete nastavit výšku žebříku na každé příčce. Toto řešení umožňuje nastavit výšku upevňovacího žebříku na místo, kde chcete žebřík použít. Teleskopický systém prodloužení žebříku odvádí svou práci perfektně.

Opěrný žebřík s rozloženou distanční podložkou

Práce na žlabech, podhledech nebo jiných těžko dostupných místech často způsobují potřebu odklonit se od zdi. V takových situacích jsou kloubové žebříky perfektní, které lze snadno přeměnit z běžného opěrného žebříku na žebřík ve tvaru písmene L. Možnost přeměny jednoho prvku žebříku na jakýsi držák vzdálenosti (opěradlo ke zdi) nahrazuje potřebu nákupu tohoto typu příslušenství.

Volně stojící žebřík

Někdy může být použití hliníkového žebříku v klasické rozteči jako volně stojícího malířského žebříku omezeno prostorem nebo jinými podmínkami. Pak můžete žebřík rozložit ve volně stojící poloze druhým způsobem. Obě polohy jsou bezpečné a pro uživatele velmi pohodlné.

Plošina, lavice nebo pracovní stůl

Věděli jste, že někdy můžete přestavět žebřík na takzvanou harmoniku a vytvořit tak skvělý rám pro pracovní plošinu nebo lavici nebo pracovní stůl. Samozřejmě díky teleskopickému prodlužovacímu systému pak můžete výšku nastavit nahoru a dolů podle svých potřeb.

Klasická pracovní plošina - mini lešení 

Díky ocelové plošině dodávané se žebříkem výrazně rozšiřujeme možnosti jejího použití. Umístění žebříku do polohy klasického lešení nebo pracovní plošiny je jednou z hlavních výhod našeho žebříku. Vnitřní stavební práce, mytí vyšších aut nebo zahradničení – to je jen příklad, kdy můžete použít náš kloubový žebřík s teleskopickým nastavením výšky. Možností je opravdu hodně. Díky použití ocelových plošin, které jsou součástí balení, získáte originální, spolehlivé a bezpečné řešení. Umístění žebříku do polohy klasického lešení nebo pracovní plošiny je jednou z hlavních výhod našeho žebříku. Vnitřní stavební práce, mytí vyšších aut nebo zahradničení – to je jen příklad, kdy můžete použít náš kloubový žebřík s teleskopickým nastavením výšky. Možností je opravdu hodně. Díky použití ocelových plošin, které jsou součástí balení, získáte originální, spolehlivé a bezpečné řešení.

Teleskopický žebřík na schody 

Až dosud měly kloubové žebříky, navzdory svým četným výhodám, jednu nevýhodu - nemohly být umístěny na schodech nebo nerovnosti země, protože na to nebyly konstrukčně připraveny. Díky technickým řešením převzatým z teleskopických žebříků bylo možné vytvořit dokonale fungující výsuvný systém, který umožňuje výškové nastavení z úrovně na úroveň. Díky tomu, bez ohledu na polohu, ve které používáte, může být žebřík umístěn na nerovném terénu a teleskopicky kompenzovat výškový rozdíl. To je perfektní řešení, které má pouze náš žebřík.    Technické parametry: - Maximální nosnost: 150 kg 

  • Rozměry plošiny: 30 x 200 cm 
  • Celková délka: 500 cm 
  • Maximální pracovní výška: 630 cm 
  • Šířka žebříku: 36 cm 
  • Šířka stabilizátoru: 78 cm 
  • Hmotnost: 15,5 kg

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.